ASORTYMENT


Regulamin platformy sprzedażowej
 

 1. W celu uzyskania dostępu do cen i stanów produktów znajdujących się w hurtowni, oraz możliwości ich zamówień, należy zarejestrować się na stronie importera zabawek IREX.

 2. Rejestracji na stronie www.irex-zabawki.pl mogą dokonać wyłącznie osoby prowadzące działalność handlową w branży zabawkowej.

 3. Szczegóły dotyczące rejestracji oraz obsługi strony można odnaleźć pod adresem.

 4. Podane na stronie po zalogowaniu stany magazynowe są orientacyjne. Stany mogą się różnić od stanów realnych hurtowni ze względu na stałą rotację towarów na magazynie.

 5. Produkty oznaczone indeksami początkowymi A, C, D, S, V, X, są towarami pochodzącymi z importu przedsiębiorstwa IREX.

 6. Ceny produktów wyświetlone na stronie po zalogowaniu są cenami netto do rabatu.

 7. Towary oznaczone indeksami początkowymi B, F, GH, J, K, LM, OR, T, U, W pochodzące od polskich producentów, których stan magazynowy nie spełnia wymagań klienta, mogą zostać domówione na jego specjalne życzenie. Oczekiwaną ilość towaru należy dołączyć do wiadomości podczas potwierdzania zamówienia. W przypadku nie odnalezienia szukanego produktu w Naszej platformie internetowej, klient ma możliwość wejścia na stronę internetową jednego z naszych partnerów ze stopki strony. Odszukany symbol towaru ze strony dostawcy prosimy podać podczas indywidualnego kontaktu telefonicznego z przedsiębiorstwem, drogą e-mailową lub poprzez dołączenie wiadomości podczas potwierdzania zamówienia. Rabaty na powyższe symbole prosimy uzgadniać telefonicznie z pracownikami przedsiębiorstwa.

 8. Przesyłkę z zamówionym towarem wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD po przedpłacie na nasz rachunek bankowy lub za pobraniem (płatność przy odbiorze).

 9. Minimum logistyczne zamówienia wynosi 500 zł netto po rabacie. Jeśli kwota zamówienia w koszyku jest mniejsza niż w/w minimum, koszty dostawy w kwocie 14 zł brutto (+3,00 zł pobranie) pokrywa klient. Towary objęte promocją nie wliczają się do wartości zamówienia.

 10. Przedsiębiorstwo IREX oferuje rabaty na produkty naliczane po przekroczeniu poszczególnych wartości zamówienia netto:

 • zakup powyżej 600 zł - 6%

 • zakup powyżej 800 zł - 7%

 • zakup powyżej 1000 zł - 8%

  11. Procedura realizacji zamówienia:

 • Klient kompletuje zamówienie i wysyła je za pomocą naszego internetowego systemu składania zamówień.

 • Zamówienie zostaje oddane do realizacji - sprawdzanie dostępności, naliczanie rabatów, pakowanie.

 • Wysyłka towaru kurierem DPD.


Copyright © 2014 IREX Importer zabawek: WWW.IREX-ZABAWKI.PL | Projekt i wdrożenie systemu B2B: strony internetowe CMS | Polityka cookies | Polityka Prywatności RODO