ASORTYMENT


Misja firmy 

Przedsiębiorstwo IREX w oparciu o znajomość krajowego rynku oraz długoletnie doświadczenie w branży oferuje szeroką gamę asortymentu zabawkowego w konkurencyjnych cenach dla sklepów oraz hurtowni. 


Opis działalności 

Przedsiębiorstwo IREX jest zrzeszone w holdingu czołowych krajowych importerów zabawek, co umożliwia jej utrzymywanie stałego i nader konkurencyjnego poziomu cen. W stałej ofercie przedsiębiorstwa znajduje się ponad 6000 wzorów zabawek i artykułów dla dzieci w różnych grupach wiekowych, pochodzących głównie od producentów chińskich. Firma współpracuje przede wszystkim z wieloma hurtowniami i sklepami na terenie całej Polski, jak również krajów sąsiadujących zapewniając im nie tylko bogactwo asortymentu i wysoką jakość towaru, ale także korzystne formy rabatów. Importer zabawek IREX to bez wątpienia największy dystrybutor zabawek na terenie Podbeskidzia, którego oferta handlowa z racji swojej objętości i wszechstronności cieszy się dużym zainteresowaniem i zasłużonym uznaniem klientów. 

Przedsiębiorstwo IREX jest oficjalnym przedstawicielem polskich firm Trefl i Axiom na Śląsku, znanych z produkcji wysoko jakościowych produktów – puzzli, gier planszowych oraz zabawek pluszowych. 


Historia firmy 

Przedsiębiorstwo IREX zostało założone w 1993 roku z inicjatywy dwóch wspólników: Grzegorza Czarniecki oraz Wojciecha Ilkiewicz. Początkowo siedziba firmy mieściła się przy ulicy Kustronia w Bielsku-Białej. Ze względu na ograniczoną przestrzeń wystawową, w 1998 roku podjęto decyzję o przeniesieniu siedziby do nowego budynku przy ulicy Konwaliowej. Nowa placówka swoją przestronnością, obszerną powierzchnią wystawową i magazynową oraz dużym parkingiem miała podnieść poziom kultury obsługi klienta. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa uwarunkowany wzrostem zainteresowania ofertą firmy spowodował otwarcie w 2001 roku filii firmy mieszczącej się w Sosnowcu przy ulicy Kresowej. Nowy oddział zajmuje się obsługą klientów hurtowych oraz prowadzi sprzedaż detaliczną, w odróżnieniu od głównej siedziby firmy. W związku z nasilającymi się prośbami na temat utworzenia internetowej platformy sprzedażowej, importer zabawek IREX wyszedł na przeciw wymaganiom swoich klientów i w 2014 roku zaprezentował nową platformę sprzedażową, dzięki której przeglądanie oraz zamawianie asortymentu zabawkowego stało się jeszcze łatwiejsze. Przez ponad 20 lat swojej działalności firma IREX zdążyła wyrobić sobie odpowiednią renomę na polskim rynku i zyskać rzeszę stałych klientów, z którymi nieustannie współpracuje. Mimo, iż firma osiągnęła tak wiele, to nieustannie zabiega o względy swoich stałych klientów oraz przez odpowiednią promocję pracuje nad pozyskaniem nowych.   

       


Copyright © 2014 IREX Importer zabawek: WWW.IREX-ZABAWKI.PL | Projekt i wdrożenie systemu B2B: strony internetowe CMS | Polityka cookies | Polityka Prywatności RODO